Radca Prawny, Prawnik - Kancelaria

Radca Prawny, Prawnik - Kancelaria

Firma prawnicza posiadająca doświadczenie i wysoką wiedzę z wszelakich dziedzin prawa oferuje się z pomocą prawną.
Jedną z wielu rzeczy jakie oferujemy, to profesjonalne podejście do klienta, doradztwo, fachowa pomoc na którą każdy liczy - upraszczając, usługi prawne XXI wieku, niezależnie od tego czy masz przed sobą rozwód, podział majątku, windykację czy sprawę karną. Nam na prawdę można zaufać. Radca prawny, prawnik i adwokat - oferują się z pomocą z zakresu prawa, której wielu ludzi potrzebuje dosłownie na co dzień. Rozwiążemy każdy problem, doradzimy w każdej sprawie.

Reprezentujemy naszych klientów na najwyższym poziomie, do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, każda sprawa jest dla nas tak samo ważna, dla nas liczy się jej pozytywne zakończenie i sukces klienta.
Nasza kancelaria prawna zlokalizowana jest w Poznaniu - mimo wszystko jeśli Poznań nie jest miastem Twojego zamieszkania, również śmiało do nas napisz.

Szczegóły strony kancelaria-poznan.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria adwokacka, adwokat Daria Duda wrocław »

  Kancelaria Adwokacka, adwokat Darii Dudy świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Kancelaria oferuje profesjonalną reprezentację przed sądami powszechnymi oraz organami administracji publicznej.
  Kancelaria adwokacka współpracuje ze specjalistami z dziedzin: notariuszami, komornikami...

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Jacek Węgrzynowski »

  Kancelaria Adwokacka Węgrzynowski z oddziałem w Bielsku-Białej oferuje usługi prawne w języku polskim i angielskim przeznaczone zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.
  W ofercie kancelarii znajdują się usługi doradcze z zakresu wielu dziedzin prawa, w tym prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, karnego, gospodarczego i...

  Data dodania: 21 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Łódź - pomykala.com.pl »

  Specjalizujemy się w naszej kancelarii prawnej realizowaniem dla naszych klientów zarówno profesjonalnych jak też kompleksowych usług prawnych z zakresu między innymi prawa cywilnego a jednocześnie prawa obrotu gospodarczego. Doświadczenie, które posiadamy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom realizowanie zarówno stałej obsługi, jak też pr...

  Data dodania: 22 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Egzekucje komornicze Łódź »

  Skuteczna egzekucja komornicza wykonywana przez kancelarię komorniczą B.Górczyńskiego - komornika sądowego dla Sądu Rejonowego Łódź Widzew. Kancelaria zajmuje wykonywaniem czynności komorniczych w tym licytacji, egzekucji, ściągania długów alimentacyjnych oraz sporządzaniem spisu inwentarza.
  Dzięki pomocy komornika łatwo namierzyć samego dłużn...

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za zaniedbanie lekarskie »

  Przebywając w szpitalu, u lekarza specjalisty lub u lekarza rodzinnego Twój stan zdrowia pogorszył się wskutek błędu lekarza lub też zlekceważenia przez niego swych obowiązków? Jeśli tak, to należy Ci się odszkodowanie za zaniedbanie lekarskie.

  Podobnie jest w przypadku zaniedbania ze strony personelu medycznego ogółem, np. pielęgniarki...

  Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Radca-pawlak.pl »

  Potrzebujesz pilnej porady prawnej? Nie masz czasu na szukanie fachowca od prawa rodzinnego, gospodarczego czy cywilnego? Zapoznaj się z ofertą kancelarii radcy prawnego z Nowej Rudy i już dziś wypełnij formularz kontaktowy. W zamian otrzymasz szybką odpowiedź i rozwiązanie Twojego problemu prawnego. Jesteśmy zgranym zespołem pracowników, znamy wsz...

  Data dodania: 10 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dobry i skuteczny prawnik »

  Michał Mindykowski – Kancelaria z kompleksowym podejściem. Dobro klienta to kierunek, który pomaga osiągnąć nasza pasja i aktualna wiedza. Troszczymy się otwartą komunikację – przekłada się na właściwie dobrane porady prawne.
  Prawnik obsługuje klientów fizycznych i firmowych. Wykonujemy konsultacje prawne, jak i bierzemy udział podczas przesłu...

  Data dodania: 10 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Michał Michalik »

  Umowa deweloperska to jeden z rodzajów umów, którą inwestor, czyli deweloper zawiera ze stroną, która zainteresowana jest kupnem mieszkania. Umowa deweloperska nie oznacza, iż dane osoby stają się właścicielami określonej nieruchomości, ale że przysługuje im takie prawo w zamian za określoną sumę pieniędzy. Deweloper natomiast zobowiązuje się do wy...

  Data dodania: 30 05 2022 · szczegóły wpisu »