FinancialCraft

FinancialCraft

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz z sukcesem swój biznes, który chcesz sprzedać, przekształcić, połączyć z inną firmą, zrestrukturyzować lub rozwinąć na nowe rynki, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci to zrealizować.

Wsparcie FinancialCraft to:

Wycena przedsiębiorstwa realizowana na potrzeby sprzedaży, aportu, ewidencji oraz na okoliczność roszczeń wspólników. W zależności od specyfiki twojego biznesu, sytuacji ekonomiczno-finansowej i celu wyceny, zastosujemy stosowną metodę wyceny, która pozwoli Ci poznać rzeczywistą wartość twojego przedsiębiorstwa.

Due diligence, którego celem jest analiza kondycji finansowej, obszarów działalności i co najważniejsze ryzyka przejmowanego przedsiębiorstwa. W ramach due diligence poddajemy szczegółowej analizie różnorodne obszary podmiotów gospodarczych, w szczególności kwestie finansowe, podatkowe, prawne, organizacyjne czy biznesowe.

Pozyskanie inwestora kapitałowego, który przez zastrzyk nowego kapitału pozwoli Ci na szybki rozwój biznesu lub pomoże odzyskać utraconą rentowność. Pomożemy ci znaleźć zainteresowanego inwestora, wynegocjować korzystne warunki finansowania i dopełnić wszystkich formalności ograniczając przy tym ryzyko wykorzystania informacji poufnych.

Skontaktuj się z nami, działamy na terenie całego kraju!

Szczegóły strony financialcraft.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Profesjonalny katalog stron »

    Baza ta - to wartościowy katalog stron www. W jego bazie można napotkać tylko przydatne serwisy internetowe. Jest to codziennie przeglądany i zadbany katalog, doskonalący pozycjonowanie stron www. Skorzystaj z chwili i dodaj swoją stronę do katalogu Leksi, który wypromuje Twoją witrynę internetową. Katalog ma ogromną ilość kategorii i podkategorii ...

    Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »