FinancialCraft

FinancialCraft

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz z sukcesem swój biznes, który chcesz sprzedać, przekształcić, połączyć z inną firmą, zrestrukturyzować lub rozwinąć na nowe rynki, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci to zrealizować.

Wsparcie FinancialCraft to:

Wycena przedsiębiorstwa realizowana na potrzeby sprzedaży, aportu, ewidencji oraz na okoliczność roszczeń wspólników. W zależności od specyfiki twojego biznesu, sytuacji ekonomiczno-finansowej i celu wyceny, zastosujemy stosowną metodę wyceny, która pozwoli Ci poznać rzeczywistą wartość twojego przedsiębiorstwa.

Due diligence, którego celem jest analiza kondycji finansowej, obszarów działalności i co najważniejsze ryzyka przejmowanego przedsiębiorstwa. W ramach due diligence poddajemy szczegółowej analizie różnorodne obszary podmiotów gospodarczych, w szczególności kwestie finansowe, podatkowe, prawne, organizacyjne czy biznesowe.

Pozyskanie inwestora kapitałowego, który przez zastrzyk nowego kapitału pozwoli Ci na szybki rozwój biznesu lub pomoże odzyskać utraconą rentowność. Pomożemy ci znaleźć zainteresowanego inwestora, wynegocjować korzystne warunki finansowania i dopełnić wszystkich formalności ograniczając przy tym ryzyko wykorzystania informacji poufnych.

Skontaktuj się z nami, działamy na terenie całego kraju!

Szczegóły strony financialcraft.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Katalog stron Jarmi »

  Katalog Jarmi - to moderowany katalog stron, który w szybki sposób pomoże ci wypromować Twoją witrynę. Jeżeli posiadasz ciekawą stronę, prezentuję ona dobry poziom i jest zgodna z polskim prawem dodaj ją do naszych zbiorów. Przy pomocy katalogu Jarmi będziecie mogli zaprezentować innym użytkownikom swoją stronę internetową, a co za tym idzie zwięks...

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm »

  Profesjonalny wykaz przedsiębiorstw i instytucji z całej Polski. Wykaz firm powstał aby skutecznie promować Państwa firmy w Internecie. Katalog jest przyjazny zarówno dla Użytkowników, którzy wertują oferty jak i dla firm promujących się w katalogu. Przygotowaliśmy dla was mnóstwo kategorii min. nieruchomości, usługi. Zapraszamy do naszej interneto...

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spis katalogów »

  Odpowiednio wybrane multokody do katalogów SEO pozwalają na znaczne przyspieszenie procesu pozycjonowania danej strony internetowej. Dlatego też nie dziwi fakt, że coraz częściej zainteresowane nimi osoby przed podjęciem decyzji o zakupie starannie sprawdzają wiele informacji dotyczących danego kodu. Przede wszystkim najważniejszy jest zazwyczaj sp...

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • WebDir Moderowany katalog witryn www »

  Wiele unikalnych serwisów internetowych w jednym miejscu. W darmowym katalogu stron webdir.com.pl znajdują się wszystkie interesujące miejsca i instytucje znajdujące się w Lublinie i okolicach. Oferujemy wiele kategorii między innymi: dom i ogród, firmy, komputery, sprzedaż w internecie, kultura i sztuka, szkolenia.
  Każdego dnia dodajemy nowe ...

  Data dodania: 28 10 2016 · szczegóły wpisu »