Adwokat Warszawa Śródmieście

Adwokat Warszawa Śródmieście

Agnieszka Prętczyńska Kancelaria Adwokacka zapewnia usługi prawne w sprawach karnych oraz o odszkodowania i zadośćuczynienia, oferując pomoc prawną klientom z m.st. Warszawa.

Adwokat Agnieszka Prętczyńska zapewnia zastępstwo prawne i procesowe przed sądami wszelkich instancji, w szczególności przed Sądem Okręgowym w Warszawie, Sądem Okręgowym Warszawa Praga w Warszawie, Sądem Apelacyjnym, Sądem Rejonowy dla m.st. Warszawy, Sądem Rejonowym dla Warszawy Śródmieścia.

Kancelaria adwokacka adwokat Agnieszki Prętczyńskiej oferuje pomoc prawną w sprawach karnych. Adwokat sprawy karne prowadzi zarówno jako obrońca jak i oskarżyciel posiłkowy. Pomoc prawna w sprawach karnych obejmuje doradztwo prawne, planowanie strategii postępowania, sporządzanie pism procesowych oraz reprezentację w toku postępowania przygotowawczego i sądowego. Sprawy karne w kancelarii adwokackiej prowadzone są z zakresu wszelkiego rodzaju czynów przestępnych, w szczególności:
-zabójstwo,
-rozbój,
-udział w grupie przestępczej,
-handel narkotykami,
-posiadanie narkotyków,
-prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości,
-oszustwo,
-gwałt,
-podrobienie dokumentu,
-znęcanie fizyczne i psychiczne.

Adwokat Agnieszka Prętczyńska udziela pomocy prawnej w postępowaniach karnych wykonawczych, o udzielenie przerwy w karze, odroczenie wykonania kary, warunkowe przedterminowe zwolnienie.

Agnieszka Prętczyńska Kancelaria Adwokacka w ramach drugiej specjalizacji zapewnia zawodowe usługi adwokackie w sprawach o odszkodowania i zadośćuczynienia. Pomoc prawna udzielana jest poszkodowanych, którzy dochodzą świadczeń odszkodowawczych z następujących tytułów:
-odszkodowanie z OC,
-odszkodowanie medyczne,
-odszkodowanie z ubezpieczenia domu i mieszkania,
-odszkodowanie z polisy na życie,
-odszkodowanie z AC,
-odszkodowanie za niesłuszne aresztowanie,
-odszkodowanie za pobicie.

Adwokat Agnieszka Prętczyńska posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w sprawach odszkodowawczych. Od roku 2008 jest Prezesem Zarządu Spółki zajmującej się dochodzeniem odszkodowań.

Więcej informacji na stronie kancelarii.

Szczegóły strony kancelaria-adwokata.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wypisy KRS »

  Wypisy KRS - oryginalne odpisy z Krajowego Rejestru Sądowego na twoje biurko w 24h. Wszystko w jednym miejscu przeglądarka krs online, kopie akt rejestrowych spółek, odpisy księgi wieczystej KW itp. Z nami zaoszczędzisz czas i pieniądze zamiast stać w długich kolejkach w sądzie. Atrakcyjne ceny oraz oferty współpracy dla firm i instytucji....

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie spółek »

  Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy funkcjonuje na terenie miejscowości Katowice i całego Śląska. Nasza profesja specjalizuje się obsługiwaniem prawnym firm i przedsiębiorstw nie wykluczając osób prywatnych.
  Oferujemy:
  -niezmienną obsługę prawną dla firm;
  -pomoc doraźną (opinie);
  -delegację przed sądami, komornikami i ...

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Marta Dolot Mielec, Sprawy Karne, Odszkodowania, »

  Adwokat Marta Dolot prowadzi sprawy ze wszelkich dziedzin prawa w tym sprawy karne (obrońca pełnomocnik w postępowaniu przygotowawczym i sądowym), cywilne (rozwody, spadki, alimenty, odszkodowania), gospodarcze (rejestracja spółek, kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych, sprawy o zapłatę) jak również sprawy z zakresu prawa pracy i admin...

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawno-kanoniczna MAŁGORZATA BRYŁA »

  Rozwój świadomości społecznej w zakresie praw i obowiązków przysługujących w Kościele Katolickim staje się coraz większy. Duże grono społeczeństwa dąży do uregulowania swojej sytuacji prawo - kanonicznej na forum Kościoła Katolickiego poprzez m.in. prowadzenie procesów o orzeczenie nieważności małżeństwa. Coraz częściej poruszany jest temat zawarci...

  Data dodania: 10 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • PORADY PRAWNE URSUS - Kancelaria Radcowsko-Adwokacka »

  Kancelaria Adwokata Kamila Flatow i Radcy Prawnego Piotra Flatow mieści się w dzielnicy Ursus m.st. Warszawy. Kancelaria świadczy profesjonalne usługi prawnicze w zakresie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa handlowego i innych dziedzin prawa.
  Nasza Kancelaria gwarantuje wysoką jakoś...

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat i Radca Prawny Gdynia »

  Kreatywność, profesjonalizm i zaangażowanie - wydawać by się mogło, że są to podstawy, a cech tych wielokrotnie brakuje i to nie tylko w branży prawniczej. Nasza Kancelarie zapewniają obsługę prawną, które nie tylko spełniają te elementarne normy, ale jednocześnie są i nowoczesne i przystępne dla Klienta.
  Oferujemy:stałą obsługę prawną firm<...

  Data dodania: 21 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Mecenas Natalia Lechman od wielu lat skutecznie funkcjonuje na szczecińskim rynku usług adwokackich. Zlecając nam swoją sprawę masz gwarancję sumiennej pomocy prawniczej. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą to sprawdź stronę www adwokat szczecin i zapoznaj się z wszystkimi sferami naszej aktywności. Wyjaśnimy wszystkie zagmatwania problemu pra...

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja długów i należności, Prawnik, Komornik Bielsko »

  Windykacja długów i należności bielsko, prawnik bielsko, komornik bielsko. CORPORIS to kancelaria radców prawnych, prawników oraz komorników udzielająca profesjonalnych porad prawnych. Działamy na terenie Bielska i okolic, a sprawy prowadzimy w całej Polsce.nnKancelaria Prawna w Grupie CORPORIS dostosowuje usługi każdorazowo pod potrzeby klienta in...

  Data dodania: 23 11 2016 · szczegóły wpisu »